Хогвортс- школа чарів та чаклунства
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Хогвортс » Захист від темних мистацтв » Захист від темних мистецтв
Захист від темних мистецтв
harrypottervikaДата: Четвер, 27.03.2008, 21:14 | Повідомлення # 1
Профі у чарах
Група: Адмін
Повідомлень: 404
Репутація: 5
Статус: Offline
Сьогодні ми будемо вивчати непрощені закляття.Я мушу вас навчити , як боротися з темними мистецтвами...
Отже...до теми.Закляття, вони бувають різні за силою та формою.Чаклун який хоче накласти зоборонне ,не стане вам пояснювати, що саме він задумав.Отож ви маєте приготуватися і бути уважними.Є три зобонних закляття це:Імперіус,Круціатус та найгірше Авада Кедавра.Авада Кедавра це смертельне закляття.Круціо це велика біль.Імперіус це цілковитий контроль .Отже ми вивчили три найстрашніших закляття.

Д.Завдання:Написати твір по нашій темі"Непрощенні Закляття".

 
LairielДата: П`ятниця, 28.03.2008, 09:46 | Повідомлення # 2
Профі у чарах
Група: Вчитель
Повідомлень: 318
Репутація: 3
Статус: Offline
Одного разу ми з Гаррі, Роном та Герміоною гуляли по Хогвортсу, але почули, що до нас наближається Дамблдор з проханням не запізнюватись на урок захисту від темних мистецтв і сказав, що урок уже закінчився!!
Через дві години ми віришили знову прогулятись, але уже надворі. Погулянка тривала не довго, підійшов до нас Волдеморт і застосував Круціо!! А ми пропустили урок захисту від темних мистецтв, тому і прийняли на себе величенну біль!!
Тому не можна не ходити на уроки захисту від темних мистецтв, може статися що завгодно


Повідомлення відредагував Lairiel - П`ятниця, 28.03.2008, 09:47
 
harrypottervikaДата: П`ятниця, 28.03.2008, 18:22 | Повідомлення # 3
Профі у чарах
Група: Адмін
Повідомлень: 404
Репутація: 5
Статус: Offline
добре 5
 
DethyДата: Понеділок, 07.04.2008, 23:30 | Повідомлення # 4
Сьомокурсник
Група: Декан Гриффіндору
Повідомлень: 161
Репутація: 2
Статус: Offline
Де де в пиварні. Пють пиво і думають: чи хватить їм грошей на ще одну склянку пив а. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin :
Ги Ги Ги
 
LairielДата: Вівторок, 08.04.2008, 09:28 | Повідомлення # 5
Профі у чарах
Група: Вчитель
Повідомлень: 318
Репутація: 3
Статус: Offline
Я думаю, шо по стрип-барам та нічним клубам шастають, я одного бачила, як він заходив в Лагуну!! smile :) smile

Повідомлення відредагував Lairiel - Вівторок, 08.04.2008, 09:29
 
harrypottervikaДата: Вівторок, 08.04.2008, 11:43 | Повідомлення # 6
Профі у чарах
Група: Адмін
Повідомлень: 404
Репутація: 5
Статус: Offline
навіть не знаю що поставити. wink ну добре 5
 
ГерміонаДата: Вівторок, 08.04.2008, 16:32 | Повідомлення # 7
Другокурсник
Група: Гриффіндорці
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
ны зачекайте я знаю вони кожного вечора лытають навкруги АЗКАБАНУ cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry
 
LairielДата: Вівторок, 08.04.2008, 19:20 | Повідомлення # 8
Профі у чарах
Група: Вчитель
Повідомлень: 318
Репутація: 3
Статус: Offline
smile Дякую, Віка!!

Додано (08.04.2008, 19:20)
---------------------------------------------
Герміона, ми прікалуємся!! smile

 
LairielДата: П`ятниця, 11.04.2008, 19:47 | Повідомлення # 9
Профі у чарах
Група: Вчитель
Повідомлень: 318
Репутація: 3
Статус: Offline
Люди, давайте будемо вчитись!!

Додано (11.04.2008, 19:47)
---------------------------------------------
віка, зроби мене учителем або проводь урок, кожен урок по захисту від темних мистецтв буде проводитись кожну пятницю, так само з будь якого предмету, тобто кожен тиждень по кожному придмету, це для того, щоб учнів не перезагружати домашками!! smile

 
harrypottervikaДата: П`ятниця, 11.04.2008, 21:03 | Повідомлення # 10
Профі у чарах
Група: Адмін
Повідомлень: 404
Репутація: 5
Статус: Offline
Сьогодні м и вивчаємо Люмос .Хоч воно не захищає вас але воно дуже потрібне.Наприклад :
вночі коли ви будете гуляти по школі, у темних місцях тіпа печерах тощо.Повторіть заклинання три рази і робіть Д.З.Щоб погасити світло "Люмос Максімум""
Д.з.Серйозно міркуєте та складаєте реферат на 5 см. на тему "Люмос.Коли це заклинання не завадить вам а навпаки".
ЖАРТІВЛИВІ ВІДПОВІДІ НЕ ОЦІНЮЮТЬСЯ!ВОНИ ОЦІНЮЮТЬСЯ ЯК ЗНИЖЕННЯ РЕПУТАЦІЇ !!!!
 
LairielДата: П`ятниця, 11.04.2008, 21:33 | Повідомлення # 11
Профі у чарах
Група: Вчитель
Повідомлень: 318
Репутація: 3
Статус: Offline
коли закінчується час на виконання завдання??

Повідомлення відредагував Lairiel - П`ятниця, 11.04.2008, 21:33
 
harrypottervikaДата: Субота, 12.04.2008, 15:32 | Повідомлення # 12
Профі у чарах
Група: Адмін
Повідомлень: 404
Репутація: 5
Статус: Offline
До Понеділка тре зробити!
 
LairielДата: Субота, 12.04.2008, 23:05 | Повідомлення # 13
Профі у чарах
Група: Вчитель
Повідомлень: 318
Репутація: 3
Статус: Offline
Це заклинання дуже корисне у різних ситуаціях, ці ситуації можна наводити до безкінечності, але я щоб сильно займати місце на форумі наведу декілька з них! Наприклад попав ти ненавмисно в Морію ( країна гномів, підземелля), там світла не має, тому там дуже предуже темно та страшно, до того ж там є провалля і живуть різні істоти, які можуть зашкодити людині, використавши Люмос ти можеш спокійно йти по Морії та не переживати через своє життя, що упадеш у провалля чи зненацька на тебе хтось напав та вбив (вибачте за ці слова). Коли зайшов у темну кімнату, а там ти не бачиш вимикача, тобто дууууууууууууже темно, теж це заклинання дуже знадобиться, будеш впевнений, що не перечепишся через щось та не впадеш. Коли захочеш погуляти в лісі, але там так загуляєшся, що стане темно, настане ніч, Люмос допоможе і ти знайдеш дорогу додому та будеш у безпеці!! Хоча віка наводила цей приклад, я повторюся, але більш розширю її та свою думку. коли вночі гуляєш по Хогвартсу можна потрапити у темні місця, а щоб впевнитись про свою безпеку та не загинути чи ще шось в цьому роді модна використати Люмос, і почувати себе безпечно у будь якому закуточку школи!! не думайте, що я прикалуюсь, таке реально може бути. Наприклад вимкнули електрику за неоплату, у будинку дуже темно (або в квартирі, це вже в кого як), в темноті не дуже зручно пересуватись, а про виконування якихось елементарних завдань я взагалі мовчу, робити уроки буде неможливо у повній темноті, ну зрозуміло коли ранок і день, але ми приходимо зі школи о 18.00, то уже темно (особливо взимку), можна використати Люмос, і в будинку буде світліше, це дуже зручно, можна повчити Д.З.
Надіюсь я зрозуміла завдання і виконала його правильно, тому що я невпевненнна що виконала його правильно, якщо правльно поставте мені хоча б якусь нормальну оцінку. Дякую за увагу!! smile


Повідомлення відредагував Lairiel - Субота, 12.04.2008, 23:06
 
poma-harryДата: Субота, 12.04.2008, 23:41 | Повідомлення # 14
Сьомокурсник
Група: Вчитель
Повідомлень: 154
Репутація: 3
Статус: Offline
мама мія, 5 см це виявляється так багато, Господии!!!! sad sad sad
 
LairielДата: Неділя, 13.04.2008, 14:46 | Повідомлення # 15
Профі у чарах
Група: Вчитель
Повідомлень: 318
Репутація: 3
Статус: Offline
Ага, у мене реферат рівно 5 см!! smile
 
Форум » Хогвортс » Захист від темних мистацтв » Захист від темних мистецтв
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz